A következő címkéjű bejegyzések mutatása: OsDesign. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: OsDesign. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. december 20., kedd

OsDesign alias Orsi Simon és az SBE

Sajnos hatalmas elmaradásaim vannak a blogolással kapcsolatban... ramaty CT tag vagyok, mióta elkezdtem a tervezést... de annyira de annyira szeretem a designereimet (és persze a készleteiket is), hogy nagyon fájna a szívem, ha meg kellene válnom tőlük! Így amíg páros lábbal nem rúgnak ki, maradok :)
A mai napot arra szánom, hogy bemutassam a megjelent szuper készleteiket, egy-egy külön bejegyzésben. Kezdjük is a sort Oslival :)

A karácsony erős közeledtével igencsak megsokszorozódtak a szebbnél-szebb Christmas Kit-ek. Nincs ez másképpen Oslinál sem, mutatom az Aromatic Winter-t:


És az oldalam a készlettel:


Ha egy minden ízében karácsonyi készletre vágytok, az Aromatic Winter kiváló választás, szívből ajánlom! Elérhető a Scrapbook Elements-nél!

Még egy SBE-n megjelent gyönyörűsége pedig az Our Last Year!


Sajnos az oldalammal még nem készültem el, de helyette megmutatom Orsiét:


...ééééés ha ez még nem lenne elég :)) felújította egy régebbi karis készletét, ami a Digidesignresort-nél érhető el. Ez a Christmas Kit. Osli összes készlete akciós a DDR-nél január 2-ig! Érdemes szétnézni!






2011. október 18., kedd

Elmaradások... és bánat...

Sajnos az élet sokszor nem úgy alakul, ahogyan szeretnénk... van hogy olyan bántja meg az embert igaztalanul, akitől inkább támogatást, törődést várna.
Sajnálom, hogy mostanában elhanyagoltam bizonyos "kötelességeimet". Nem akarok mentegetőzni, de először lefoglalt a freebie, szerettem volna a legtöbbet kihozni magamból. Utána a "nagy találkozás", mert a tesóm végre (fél év után) hazajött Írországból látogatóba, majd a kisöcsém születése pénteken... mind-mind örömteli események, amik lefoglaltak (bár a kecskeméti kórház szülészete is megérne egy hatalmas negatív blogbejegyzést), majd egy hatalmas pofon (természetesen nem szó szerint) vasárnap a családom egyik tagjától. Muszáj egy kicsit kiírnom magamból... életemben egyszer kaptam hasonlót, érdekes módon szintén tőle... nem tudom mi van velem, de vasárnap óta nem bírtam feldolgozni a történteket... Szegény Tonira pedig egy az egyben rázúdítottam a sztorit hétfőn...Nem alszom rendesen, és olyan érzésem van, mintha belül elpattant volna valami... lelkileg meglehetősen mélyponton vagyok. Nyilván nem fogom itt kiteregetni a családi szennyest, nem is erről szól a blog, csak az alkotó kedvem nincs éppen a toppon...

Elnézést kérek Bettiee-től, mert hiszen a CT tagságommal még nem is dicsekedtem és a promotálásban sem segítettem túl sokat. Ugyanígy megilleti a bocsánatkérés a többi számomra nagyon kedves tervezőt, aki(k)hez tartozom. Igyekszem mindent pótolni a lehető leghamarabb!!
Kezdem is:
Icka nemrég jelentetett meg egy szuperklassz betűs-számos készletet az Alpha Love-ot. Mutatom:


Sajnos nem készült vele oldalam, ezért megmutatom a többiekét (legalább is egy párat):

Évadrága

Juma

Whetuu

A szokásos helyen kapható, a Digiridoonál
Ildi háza táján is érdemes szétnézni, mert ájulat ATC háttereket és szintén nagy kedvenc (vajon miért :) babákat dobott a piacra. Mutatom ezeket is:

Lelőhelye ITT

Lelőhelye ITT

Lelőhelye ITT

Az oldalaim belőlük még készülget, a babákkal azért sikerült alkotni. Egyeske és ötöske lett a kedvenc. Mutatom az én pipacstündérkémet:


Nem túl régen, kaptam egy levelet Gólyától, miszerint Bettiee szeretne engem megkeresni, de nem talál e-mail elérhetőséget. Nagyon jól esett, hogy gondolt rám, így lettem gazdagabb egy designerrel, és sok gyönyörű készlettel. (Természetesen azóta pótoltam a hiányosságomat, és kitettem az elérhetőségem a blogba, remélem, hogy a keresőrobotok által láthatatlan módban, szöveges formában. Csak azért, hogy ha véletlen Rosey Posey is felkérne CTzni, megtaláljon. Ez ám az önkritika...)

Delicious cup: ezzel a készlettel kezdtem Betiee-nél...

Elérhető a Scrapbird-nél és a DigiBoutiknál

Az oldalam a készlettel és gyönyörűséges keresztlányommal.

Ma sem értem, hogy hogyan, de lecsúsztam a Big Day nevű készletről, természetesen pótolni fogom! Íme a készlet:

Kapható a DigiBoutiknál

Bettiee legújabb pénteken megjelent készlete pedig a Winter Dream nevet viseli és nagyon jól használható téli képek feldolgozásához. Mutatom:

Kapható:


Osli mindig a szívem csücske marad, mert ő volt az első tervező, aki látott bennem fantáziát, köszönöm neki! Most két boltját bezárja, és hatalmas, 50%-os akciót tart november elsejéig a ScrapDishnél (az Ivy-n már nincs is meg a polca)!!! FONTOS!! A készleteknél nem látszik az akció, de a VÁSÁRLÁS VÉGÖSSZEGÉNÉL levonja!! 



Meg egy valakit megemlítenék, bár félreértés ne essék, nem vagyok CT tag, egyszerűen csak örülök a ténynek, hoyg Rainbow Kata újra tervez!!! Nyitási akcióban október 31-ig minden készlete 30%-os akcióban kapható!!! Megtaláljátok a Digiridoonál, vagy a képre kattintva!


Lehet, hogy egy kicsit tömény voltam mára, sajnálom... remélem hamar csitul a lelkemben dúló vihar. Csütörtökön megyek babalátogatóba az öcsémhez és utána kirándulni egyet a tesómmal. Remélem üdén és felfrissülten érkezem vissza.  Mutatom Petit:


Még egy nagyon fontos dolog van, el ne felejtsem!!!!!! MINDENKINEK KÖSZÖNÖM a gyönyörűségesnél-gyönyörűségesebb oldalakat a Little Piece of Blue-val!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kivétel nélkül MINDET IMÁDOM!!!!!!! Ahogyan a csodás blogruhákat is!!!!!!!!! Nem is tudjátok mennyit jelent számomra, hogy tetszett nektek és hogy látom használatban!!!!! Sok erőt ad nekem! Igyekszem hamarosan mindenkihez odaérni egy-egy kommentel!
KÖSZÖNÖM!! A végére legyen egy vidámabb oldal az említett freebie-vel (és egy Cindy Schneider template-el):










2011. szeptember 1., csütörtök

LOTW - Imperfect Life

Osli Imperfect Life kitje már a kibontásakor olyan hatással volt rám, amit nem is igen tudok szavakba önteni... Az a fajta érzés, amikor meglátod az elemeket és már tudod... tudod, hogy melyik képet, hogy melyik elemet, milyen hangulatot fogsz megragadni, előcsalni, megalkotni a készletből. Tesóm egyre fokozódó hiánya (több hónapja Írországban él és dolgozik) inspirálta az oldalam, amit az Ivy-nál LOTW-nak, vagyis a hét oldalának választottak. 

Nagyon szépen köszönöm a szavazatokat!!! Ha LOTM nem is lesz belőle, már így is nagy boldogság! A készlet, amiből az oldal született:



Köszönöm Osli!
Az Imperfect Life-ot megtaláljátok ITT az Ivyn, ITT a ScrapDishnél és ITT a Digidesignresort-nél!

2011. április 3., vasárnap

Blogjáték Oslinál - 1. hét

Orsi elindította a játékot a blogján. Szavazás alapján kéthetente jelentkezik majd, különféle feladatokkal. A heti feladathoz készített egy minit, és annak összes elemét fel kellett használni egy oldalhoz. Részleteket ITT olvashattok!
Érdemes játszani, mert kupont nyerhettek Orsi boltjába!!

A mini előkéje:


Az én oldalam:


Dávidom március 15-én volt három éves... úgy nőnek ezek a gyerekek... 
Template saját (majd hozom ha érdekel benneteket), a fotókat barátosném FotoRita készítette!

Pussz: beedee

2011. március 18., péntek

OsDesign Designer kihívás 5. hét

Nos... villámgyorsan eltelt 5 hét... meg se éreztem...Osli versenye a finishez érkezett. Most mit mondjak? Ezen a héten sem tudott rontani! Téma a "Heritage". (Ami Orsi állítása szerint neki nem megy... na persze :)  Nézzétek:

Letölthető ITT

Az én alkotásom:


El ne felejtsétek, holnaptól lehet szavazni!!!
Ígértem a múltkor egy templat-et... ez is saját, így már kettővel tartozom... Igyekszem :) de már nem merek ígérni :)

Pussz: beedee

2011. március 14., hétfő

OsDesign - Játék, Nyeremény és Köszönet

Annyi hirdetni valóm van, hogy azt sem tudom hol  kezdjem... 
Először is a mi Oslink ezen a héten is toronymagasan nyerte a heti designer kihívást az IvyScraps-en! Ezúton is GRATULÁLOK!!! A blogjában játékot hirdetett, érdemes benézni... a 100. követőnek (és annak aki segít elérni a 100. követőt) elkészít egy ajándék oldalt, és választhat egyet a  készleteiből a Scrap Dischnél! Csoda izgalmas!! Meglepetésként a blogjában van egy ajándék freebie is, amit egy Color Challenge-re alkotott. 
Más...
Juma megnyerte a LOTW szavazást!!! Neki is hatalmatos GRATULA, bár hozzá kell tennem, hogy nem is volt az övéhez hasonló szépség a szavazásra váró alkotások között! 
De ez még nem minden! Ezen a héten is van kiért izgulni az Ivy heti kihívásán! Puzsi és Evadraga oldala is bekerült! Szavazni ITT lehet rájuk! Kérlek benneteket, szavazzatok!!! (Jajj de nehéz választani!!)
A végére hagytam a legfontosabbat! NAGYON KÖSZÖNÖM A SZAVAZATOKAT, mind a LOTW, mind a LOTM versenyben!!!! Hazahoztam a "pálmát", ahogyan egyszer Margó fogalmazott!

2011. március 9., szerda

OsDesign Designer kihívás 4. hét

Osli megérkezett a 4. heti freebie-vel. A feladat az volt, hogy egy adott színskálával (végre pasztell!), kellett "rajzolt" stílusban "tavaszosat" alkotni. A készletnek szabadon adhatott nevet. Nézzétek, milyen fantasztikus lett.

Letöltheted ITT

Ha tetszik, töltsétek le, alkossatok és mutassátok meg Oslinak! Jahh és hétvégén ne felejtsetek el szavazni az IvyScraps-en! Ma még jövök az oldalammal!

Frissítés:

Az én oldalam Osli készletével

2011. március 4., péntek

Ici-pici ajándék nektek... 3. és OsDesign - AAM

Csak ideértem azzal az oldallal... Sajna template pack helyett jelenleg egy darab templat-el tudok szolgálni. Fáradt vagyok, mint a kutya és valószínű éjszaka is fent leszek... Sajnáljatok egy kicsit jó?

Készült köszönettel: OsDesign - All About Me
Képek: én
Modellek: a kisfiam és a hugom


beedee

OsDesign Designer kihívás 3. hét és egy meglepetés

Szánom-bánom bűnömet, hogy csak most (és most is csak rohanva), de végre beszámolok Osli 3.heti készletéről... Most végre egy kicsit jobban el voltak engedve. A kedvenc színével kellett készletet alkotni. 4 papír, 6 elem... az elemeknek utalni kellett arra, hogy mit szeret... gondolom nem mondok semmi meglepőt azzal, hogy szuper lett!
Mutizom:

Letöltés ITT

Holnaptól lehet szavazni Oslira ITT!

Plussz meglepetés is van ám!!! Ma reggel bele sem néztem az IvyScraps hírlevelébe (mentségemre legyen mondva, dolgozom ezerrel), pedig kellett volna!!
A LOTW (Layout Of The Week - A hét oldala) címre pályázó alkotások közül a 10 kiválasztott oldalból 4 ! Orsi készleteivel készült. Hogy ebben mi a meglepő? Semmi... az már sokkal inkább, hogy ebből a tízből egy az enyém!!! Ez:

Készült köszönettel: OsDesign - Romance

Még jó, hogy ültem, mikor olvastam. Ha véletlen szavaznátok valamelyikünkre (5-en vagyunk magyarok), megtehetitek ITT.  
Nagyon szeretném, ha magyar lány nyerne, kérlek szavazzatok!
Ma még szeretnék jönni egy oldallal az AAM készletből, és egy template pack-al. Remélem lesz rá időm! Olyan jó lenne, ha egy nap mondjuk 36 órából állna... bár nem hiszem, hogy most elég lenne... 
Puszi mindenkinek!

beedee

2011. február 23., szerda

A játék folytatódik...

... mármint az Ivy Scraps designer kihívása, amin a "mi Oslink" is indult. A héten van címünk "Romance" és van egy ilyen... hmmm... enyhén szólva érdekes (a romantikához nem is tudom hogyan kötődő) színskálánk:

Ebből (és egy csomó más feltétel és korlátozás betartásával) kellett Orsinak egy "Romance" készletet alkotni. Ez a freebie született:

Letöltés ITT

Én rögtön beleszerettem a szívecskékbe és a virágba.
Az én alkotásom:

Fotók: FotoRita


Az első három designer nyereménye egy polc a boltban!! Péntekig megy a képfeltöltögetés, hétvégén lehet majd szavazni. Ha tetszik, töltsd le és mutasd meg Orsinak, hétvégén meg irány a "szavazófülke"...:) Csak egy regisztráció a honlapon és egy klikk.

2011. február 9., szerda

Nyereményjáték Oslinál!

Siessetek, mert Osli nyereményjátékot hirdetett a DST-n! Az új készletét lehet megnyerni! Csak egy aprócska bejegyzés, és ha neked kedvez a szerencse, viheted! Hogy melyiket? Emlékeztető:

OsDesign - Teddy Bear Love